Endüstri 4.0 ve Dijital Çağ

İçinde bulunduğumuz Endüstri 4.0 ve Dijital Çağ, tüm bildiklerimizi yerle bir ediyor; iş yapış şekli, süreçler ve kuralla değişiyor. Dijitalleşme ile birlikte Endüstri 4.0, nesnelerin internet, akıllı fabrikalar, bulut ve büyük veri gibi kavramlar da artık hayatımızda yer almaya başladılar.Teknolojik gelişimin baş döndürücü hızına ayak uydurmak için hangi stratejilerin izlenmesi, yol haritalarının çıkartılması ve kurumunuz ile çalışanlarınızın dijital dönüşüme hazırlanması için danışmanlık desteği verilmektedir.

Dijital Dönüşüme Hazırlık

Dijital dönüşüm uzun bir süreç olarak ele alınmalı ve bu süreç şirket kimliği ile uyumlu halde projelendirmelidir.

Dijital dönüşüme hazırlık müşterinin sistem aksaklıklarının tespitinin ve dijital olgunluk matrisininin belirlenmesinin, projelendirme kısmına kadar süren bir iş akışı ile gerçekleşir.

İncele

Siber Güvenlik

Günümüzde veri en değerli servetimiz haline geldi, ancak dijitalleşen dünyada verileri korumakta bir o kadar zor hale gelmiştir.

Modernistasyon Teknoloji barındırdığı güvenlik çözümleri ile sizlerin veri güvenliğini sağlarken, sizlere güvenli bir dijital dönüşüm sağlar.

İncele

Nesnelerin İnterneti

Nesnelerin interneti (IoT) teknoloji baş döndüren bir hızla yaygınlaşmakta ve günümüzde ki olağan bir hal almaktadır. Birbiri ile haberleşen akıllı cihazlar ve kişisel asistanlar her evde kendilerine yer bulmaktadır.

Sanayi yerleşkelerinde ki akıllı robotlar ve karanlık fabrikalar teorisi yakın zamanda giderek yaygınlaşırken, Modernistasyon Teknoloji sizlerle bu süreci yürütmeye hazırdır.

İncele

İş Zekası ve Analitiği

Bir işletmenin en önemli silahı anlamlaştırılmış verisidir. Verinin elde depolanması ve güvenliği kadar anlamlı hale gelmesi ve işletme yararına kullanılması da bir o kadar önemlidir.

Yapay Zeka ve Big Data’nın işletmeden dijital dönüşümden ayrı düşünülmesi kabul edilemez iken işletme zekası ve analitiğinin ön koşulu haline geldikleri görülmektedir.

İncele

İş Çözümleri

Modernistasyon Teknoloji global iş ağı ve değerli partnerleriyle dikey ve yatay büyümesini sürdürmekte olan bir teknoloji firmasıdır. İş ortaklarımız ile karşılıklı paydaşlığımız bizlere değer katmaktadır.

İncele

İş Ortaklarımız

Değişen iş dünyasına bizlerle adapte olabilirsiniz, Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımlarımız, Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümlerimiz ve kurumsal kimliğiniz ile ilgili desteklerimiz ile sizlere katkı sağlar iken, E-ticaret çözümlerimiz ile sizleri ulusal ve uluslararası iş ağları ile tanıştırıyoruz.

İncele

Se spesso inizi il sesso con azioni attive, il problema potrebbe essere in questo. Le donne hanno bisogno di una media di 15-20 kamagra 100 mg compresse di preludio con baci e tocchi. Quindi è meglio sentire i collegamenti con un partner, il sesso diventerà più piacevole.