İnşaat Ürünleri    |    Kimyasallar    |   Hadde Ürünleri    |    Madencilik    |    Petrol ve Gaz    |    Enerji

Enerji ve Doğal Kaynaklar

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır.

Çözümlerinin, işletmelerin boyutu ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleşen ihtiyaçlarına uygun bir şekilde uyarlanması ve kurgulanması aşamalarında, Modernistasyon uzman proje ekipleri danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır. 

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektörü ülkemizin dinamosu olması sürdürmektedir. Lakin yapılan hesaplama hataları ticari olarak ölümcül olabilmekte ve ülkemiz hala sistemleşmenin sancılarını yaşamaktadır. İnşaat firmalarının hak ediş, puantaj, stok envanter, vardiya yönetimi gibi konularda sistematik hale gelmesi için çözümler sunuyor ve müteahhit firmalara tam hakimiyet sağlıyoruz.

Devamı

Kimyasallar

Kimya Sektörü içerisinde barındırdı deney ve formülüzasyonlar ile takibi ve tespiti zor bir çok konuyu beraberinde barındırır. Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmaların dijital dönüşüm ile takip ve kontrol sistemi oluşturulması artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Devamı

Hadde Ürünleri

Hadde üretimi geniş bir otomasyon ağı ile takip edilen üretim modellemesine sahip bir sektör, yoğun makine arızalarının tespiti ve üretim verimi önem arz etmekte, hal böyle iken yazılım ve kontrol sistemleri kritik bir önem taşıyor. Hadde Üretimi yapan tüm firmalar dijitalleşme ihtiyacınıntipik bir örneğidir.

Devamı

Madencilik

Madencilik sektörü global ölçekte dijitalleşmenin en hızlı yaşandığı sektörlerden biri haline gelmiştir. Deney ve test raporlarının tespiti, lokasyon tahminleri, kaçak tespiti, gaz analizi gib çeşitli konularda yazılım sektörü Madencilik sektörünü desteklemektedir.

devamı

Petrol ve Gaz

1800’lü yıllarda hayatımıza giren Petrol ve Doğal Gaz sektörü bugün Dünya ekonomisini derinden etkileyen bir sektördür. Petrol ve Doğal Gazın dağıtım ve kontrolü yazılım sistemleri ile takip edilmekte olup, iş verimliliği ve kalite yönetimi de sistemler üzerinden takip edilmektedir.

devamı

Enerji

Alternatif enerji kaynaklarının çeşitlenmesi, yazılım ve otomasyon sistemlerinin enerji sektörüne olan etkisini de bir o kadar arttırmıştır.Güneş Enerjisi panellerinin verimlilik ve güneş ışınlarının doğru yönlendirilmesinden, rüzgar güllerinin verimli çalışmasına sektörün tüm aşamalarında yazılım sektörü mühim bir önem taşımaktadır.

devamı