Havayolları   |    Mühendislik    |   Medya    |   Profesyonel Hizmetler  |  Demiryolları    |   Spor ve Eğlence  |  Telekomünikasyon

Enerji ve Doğal Kaynaklar

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır.

Çözümlerinin, işletmelerin boyutu ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleşen ihtiyaçlarına uygun bir şekilde uyarlanması ve kurgulanması aşamalarında, Modernistasyon uzman proje ekipleri danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır. 

Havayolları

Ülkemizbüyük havalimana ev sahibi yapmakta ve lokasyonu ile dünyanın en yoğun hava trafiğini yönetmek durumundadır. Bu sebeple takip sistemleri, uçak bakım raporlama hizmetleri, müşteri memnuniyeti gibi sayısız konuda bilişim sektörüne ihtiyaç duymaktadır.

Mühendislik

Mühendislik firmaları saha ve ofis işlerinin koordinasyonunda sıkça problem yaşamaktadır. Takibi zor olan ve plan dahilinde gerçekleşmesi gereken tüm bu işlemler otomasyonlarla takip edilmelidir.

Medya

Medya sektörü tüm ışıltısının perde arkasında, ciddi gayretler ve önemli bir saha ekibi gerektirir. Montaj,demontaj,saha ekipmanı, ışıklandırma ve montajlama gibi tüm alanlarda yazılım sektörünün nimetleri vazgeçilmez durumdadır.

Profesyonel Hizmetler

Özellikle danışmanlık hizmetleri ülkemizde geniş bir yer tutmaktadır. Gayrimenkulden enerjiye kadar bir çok hizmet alanında yatırımcılar profesyonel hizmetler ihtiyaç duyar. Bu alanlarda danışmanların kendilerini dijital kimlikleri ile duyurması elzemdir.

Demiryolları

Hızlı trenler, metrolar ve daha niceleri demiryolları artık klasik kalıplardan sıyırılıyor ve dijitalleşmesinin nimetlerinden faydalanıyor. Sinyalizasyon,sensörler yardımıyla yapılan ölçümlemeler, güvenlik gibi bir çok mesele özel otomasyonlar ile takip edilerek bizleri geleceğe taşıyor.

Spor ve Eğlence

Spor ve Eğlence sektörü, her zamankinden daha fazla dijitalleşmiş durumda, seyircilerin online rezervasyonları, online hizmetler satın almaları ile sürekli bir entegrasyon süreci içerisinde olan sektör yazılım sektörünün güçlü bir partnertneridir.

Telekomünikasyon

Telekomünikasyon sektörü dijitalleşmenin mihenk taşlarından biridir,5G Teknolojisi ile birlikte dijitalleşme yeni bir boyut kazanacak. Yazılım sektörü 5G teknolojsini merak ile bekler iken, telekomünikasyon sektörü ise yeni bir çağın eşiğindedir.