Enerji ve Doğal Kaynaklar

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır.

Çözümlerinin, işletmelerin boyutu ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleşen ihtiyaçlarına uygun bir şekilde uyarlanması ve kurgulanması aşamalarında, Modernistasyon uzman proje ekipleri danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır. 

Savunma ve Güvenlik

Dünya’da artan terörizm dalgası ve kaos nedeniyle ülkeler savunma ve güvenlik harcamalarını arttırmaktadır. Üstünlük sağlamaya çalışan ülkeler teknoloji üzerine yoğun bir yatırım yapmaktadır ve bu sayede dijitalleşme kaçınılmaz hale gelmektedir. Yazılım operasyonları bugün fiziksel tedarik zincirinden çok daha büyük etki ve emek içermektedir.

Geleceğin Şehirleri

Hepimiz fütürizm dalgasının ürünleri hayal ediyor ve gelecekte nasıl bir dünyaya ait olabileceğimizi düşünüyoruz. Bugünlerde kameraların yüztanıma sistemlerine kavuştuğu, akıllı trafik sistemlerinin her yerde varolduğu metropellerde yaşıyoruz. Gelecekte ulaşım,ticaret,nüfus planlaması gibi bir çok alanda dijitalleşmenin meyvelerini toplamayı sürdüreceğiz.

Sağlık

Sağlık sektörü insanlığın en tabi ihtiyaçlarını barındırmaktadır ve dijitalleşme ile birebir örtüşen misyonlara sahiptir. IoT teknolojileri ile uzaktan ameliyat olan hastalar, robot doktor ve hemşireler, evden yapılabilecek tahliller çok yakın bir gelecekte bizlerle olacak.

Yüksek Eğitim ve Araştırma

AR-GE tüm bilim çalışmalarının temelini oluşturmakta, tabi ki yeni keşifler ciddi teknoloji yatırımlarına ihtiyaç duyuyor. AR-GE faaliyetleri deney,analiz ve ölçümleme ölçekli ilerler ve yazılımlar ile kontrolü büyük önem taşımaktadır.

Kamu Sektörü

Kamu sektörü; dünya ekonomisinin hala %30’u kamu sektörünün elindedir. Kamu sektörü vatandaşların ihtiyaçlarının dijital ortamda karşılanması adına ciddi yatırımlar yapmaktadır. E-Devlet bunların en önemli örneklerinden biridir.

Cancelli je pozicioniranje fotografija, videozapisa ili selfisije u javnim društvenim mrežama u jedinu svrhu: vidjeti ih određenu osobu koja vas brine. Često je to vaš https://farmacijahr24.com/kupiti-cialis-genericki-bez-recepta-online/ ili već prethodni predmet romantičnih pucanja. Stoga neprestano ažurirate vrpcu kako biste osigurali da je registracija opisana koju je stvorio posebna / ona.