Enerji ve Doğal Kaynaklar

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır.

Çözümlerinin, işletmelerin boyutu ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleşen ihtiyaçlarına uygun bir şekilde uyarlanması ve kurgulanması aşamalarında, Modernistasyon uzman proje ekipleri danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır. 

Hava-Uzay ve Savunma

Ülkemiz Savunma Sanayi konusunda ivmelenerek büyümeyi sürdürmektedir.Havacılık ve Uzay alanında da gelişmekte olan sektör, gömülü yazılım uzmanlığı ve güçlü ERP yapısına ihtiyaç duymakta ve nitelikli personelin en çok arandığı sektör olmaktadır.

devamı

Otomotiv

Otomobil sektörü bir dijital dönüşüm merkezi haline gelirken, kişisel asistandan, sürücüsüz araçlara kadar türlü yazılım projeleride araçlar içerisinde hayat bulmaktadır. Modernistasyon Teknoloji yenilikçi çözümleri ile sizlere destek olur ve otomativ sektörünü destekler.

devamı

Yüksek Teknoloji

Dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetimizde, dijitalleşen dünyada işletmelere rehberlik edebilmek, mevcut durumlarını belirlemek, dijital stratejilerini oluşturmak amacıyla ihtiyaç duyacakları hizmetler bir arada sunulmaktadır.

Buradaki amaç işletmelerin mevcut durumlarına göre önceliklerini belirleyerek temelinde insan olgusunun yer aldığı bu dönüşümü kendi kültürlerine en uygun şekilde yaşamalarını sağlamaktır.

devamı

Endüstriyel Makineler ve Parçaları

Endüstriyel makine imalatı için tasarımcının belirlediği ölçütlerin imalata geçmesi ve imalatın düzenli takibi büyük önem arz etmektedir. Tasarımların dahi dijitalleştiği günümüzde imalat ve tasarım dijital bir simülasyonla analiz edilmeden hayata geçemez.

devamı